O Nas

O Nas

Jesteśmy najskuteczniejszym serwisem przemysłowym w Polsce
oraz globalnym dostawcą urządzeń z zakresu telewizji hotelowej, kamer IP, Internetu w hotelach.

Hotel TV

Szpital TV

Uniwersytet TV

Naszą misją jest pomoc dla tysięcy hoteli, szpitali i obiektów z całego świata w przypadkach doboru, czy awarii w sieciach hotelowych, szpitalnych, szkolnych, uniwersyteckich oraz biurowców.

Specjalizujemy się w wykonawstwie oraz pełnej instalacji systemów telewizji hotelowej. Począwszy od rozplanowania, ułożenia kabli poprzez montaż pola antenowego, stacji czołowej, sterownika, a kończywszy na zaprogramowaniu odbiorników i oddaniu instalacji gotowej do działania. Technologia jaką wykorzystujemy do dystrybucji sygnału w sieci każdego z obiektów umożliwia włączenie programów w wersji HD, a nawet 4K.

Dla bardziej wymagających klientów oferujemy system telewizji interaktywnej tzw. IPTV, który poza podstawową funkcją wprowadza możliwości, takie jak komunikacja recepcji z gościem hotelowym, rezerwacje stolika restauracyjnego, obsługa ROOM SERVICE, wideo na żądanie, dostęp do internetu, reklama hotelu, informacja przewodnikowa. Funkcje dostępne przy pomocy pilota na ekranie telewizora hotelowego sprawiają, że gość hotelowy ma całą paletę potrzebnych funkcjonalności.

Telewizory Reklamowe

Montujemy również telewizory reklamowe, na recepcji, barze, sali konferencyjnej, bankietowej. Takie telewizory umożliwiają wyświetlanie razem z obrazem TV na żywo reklam, samych reklam, informacji bieżących dla gości lub menu restauracyjne.